вівторок | 11 серпня 2020 | 18:32
27.06.2017

27 червня 2017 року відбулося чергове засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

NTSER

27 червня 2017 року відбулося чергове засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради, у якому взяли участь Р. Р. Ілик, член Національної ради, заступник Міністра охорони здоровя України, Т. Т. Пистун, директор Департаменту економіки і фінансової політики, представники сторони роботодавців та профспілкової сторони.

На засіданні обговорювалося питання щодо результатів роботи тристоронньої робочої групи з доопрацювання проекту рішення Національної ради з питання ,,Про реформу системи охорони здоров’я та забезпечення населення лікарськими засобами і медичними послугами, зокрема було затверджено проект рішення Національної ради в узгодженій сторонами редакції, а також визначено доцільність повернення до повторного опрацювання  зазначеного питання після результатів розгляду законопроекту ,,Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів Верховною Радою України.

Також, було розглянуто питання щодо результатів роботи тристоронньої робочої групи з підготовки законопроекту ,,Про колективні договори і угоди.

За результатами розгляду вищезазначеного питання, було рекомендовано Сторонам надати Мінсоцполітики України до 15 липня 2017 року свої пропозиції та зауваження до законопроекту.

Окрім того, на засіданні було обговорено питання щодо підготовки звернення до Верховної Ради України стосовно можливості введення інституту постійного представника Національної ради у Верховній Раді України та питання щодо дати, часу та проекту порядку денного наступного засідання Національної ради.

Наступне засідання Президії вирішено провести 17 липня 2017 року.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: