вівторок | 11 серпня 2020 | 18:54
06.10.2017

Засідання Комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин Національної тристоронньої соціально-економічної ради

NTSER

06.10.2017 в секретаріаті Національної тристоронньої соціально-економічної ради відбулося засідання Комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Даний захід організовано на виконання п. 9.1 Плану заходів з реалізації пріоритетних напрямів Національної ради на 2017 рік.

На засіданні Комітету було розглянуто два питання:

Участь в адаптації законодавства України у сфері праці до законодавства ЄС та здійснення заходів з імплементації.

Проведення ротації керівного складу Комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин.

Андреєв В.М., голова Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України доповів про стан адаптації українського законодавства у сфері праці до законодавства ЄС та здійснення заходів з імплементації. Крім того, як представник Української частини Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС поінформував присутніх про діяльність робочої групи № 4 «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я».

Члени Комітету акцентували увагу на тому, що центральними органами виконавчої влади не виконано практичних зобов’язань щодо адаптації законодавства України у сфері праці до законодавства ЄС, тому план імплементації євродиректив неможливо реалізувати у термін до 1 листопада 2017 року. Також, наявні проблеми комунікації між органами, які проводять імплементацію актів ЄС в національне законодавство та зацікавленими представниками громадянського суспільства.

Підводячи підсумки щодо першого питання порядку денного члени Комітету вирішили запропонувати Національній раді розглянути питання виконання Угоди на її черговому пленарному засіданні.

Щодо ротації керівного складу Комітету.

Головою Комітету обрано Медведєва В'ячеслава Юрійовича, заступника директора Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прес-служба НТСЕР