четвер | 17 січня 2019 | 19:54
23.10.2017

23 жовтня 2017 року відбулось засідання Комітету Національної ради з питань трудових відносин та ринку праці.

NTSER

До порядку денного було включено два питання: ,,Про перші результати кампанії з інспекції праці в Україні в рамках Проекту МОП ,,Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу” та організаційне питання (обрання Голови комітету з питань трудових відносин та ринку праці та його заступників).

Голова Державної служби України з питань праці Р. Чернега поінформував про перші результати кампанії з інспекції праці проти незадекларованої праці в Україні в рамках Проекту МОП ,,Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу”.

Під час обговорення зазначеного питання було запропоновано налагодити взаємовідносини між Національною радою та Міністерством інформаційної політики України для проведення у ЗМІ інформаційно-роз'яснювальної роботи про незадекларовану працю, пов'язані з нею ризики і наслідки для працівників і роботодавців.

Головою Комітету з питань трудових відносин та ринку праці обрано заступника Голови Об'єднання організацій роботодавців України Прохорова Сергія Мефодійовича.

Заступником Голови Комітету від сторони органів виконавчої влади обрано Голову Державної служби України з питань праці Чернегу Романа Тарасовича та заступником Голови Комітету від профспілкової сторони обрано Заступника Співголови Національної ради від профспілкової сторони, заступника Голови Федерації профспілок України Шубіна Олександра Олександровича.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: