четвер | 25 квітня 2019 | 17:10
16.11.2017

16 листопада 2017 року відбулось чергове засідання Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

NTSER

До порядку денного засідання було включено два питання ,,Участь в реалізації заходів із впровадження Національної рамки кваліфікацій на 2016-2020 роки, затвердженого розпорядженням Уряду від 14.12.2016 № 1077” та організаційне питання, щодо проведення ротації  керівного складу Комітету.

Член Комітету Національної ради з питань соціальної та гуманітарної політики,Перший заступник Міністра освіти і науки України, Ковтунець Володимир Віталійович, виступив з доповіддю про хід виконання Плану заходів із запровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК) на 2016-20120 роки. В обговоренні зазначеного питання, взяли активну участь члени Комітету від сторони роботодавців та профспілкової сторони.

За результатами обговорення членами Комітету прийнято рішення звернутись до Президії Національної ради з пропозицією включити до Плану заходів Національної ради на 2018 рік питання щодо формування в країні мережі галузевих (професійних) рад з розвитку кваліфікацій.

По другому питанню, щодо проведення ротації  керівного складу Комітету, за результатами голосування, Головою Комітету з питань соціальної та гуманітарної політики Національної від сторони органів виконавчої влади обрано заступника Міністра соціальної політики Шамбіра М.І. На посаду заступника Голови Комітету від сторони роботодавців обрано заступника Голови Об’єднання організацій роботодавців України, Голову Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Форум, Піддубного В.В. Від профспілкової сторони заступником Голови Комітету обрано Широкова А. А., Голову об’єднання всеукраїнських автономних профспілок, голову  профспілки працівників Національної академії наук України.

Прес-служба НТСЕР