29 вересня 2023 року відбулося засідання Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

29 вересня 2023 року   за участі народних депутатів України, керівництва Міністерства економіки, Міністерства соціальної політики, Міністерства у справах ветеранів, Рахункової палати, організацій роботодавців та профспілок, Національної служби посередництва і примирення, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, представників Міністерства фінансів, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадських організацій відбулося засідання Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

 

У ході засідання Комітет підтримав та рекомендував Верховній Раді України розглянути у другому читанні проекти законів України «Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо спрощення процедури присвоєння статусу ветерана» (реєстр. № 9141) та «Про Державний бюджет України на 2024 рік» (реєстр. № 10000).

 

Окрім цього, Голова Національної служби посередництва і примирення Дмитро КУХНЮК презентував проект Закону України «Про колективні трудові спори» (нова редакція Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». За результатами обговорення  створено робочі групи при Комітеті з питань доопрацювання зазначеного законопроекту.

 

Також було внесено зміни до плану роботи Комітету та підтримано пропозицію щодо проведення додаткового виїзного засідання спільно із Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування щодо захисту громадян, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

Перейти до вмісту