СКЛАД СЕКРЕТАРІАТУ

Секретаріат Національної тристоронньої соціально – економічної ради (далі – Секретаріат) є постійно діючим органом, що здійснює відповідно до Закону України “Про соціальний діалог в Україні” організаційне, інформаційне, методичне та матеріально-технічне забезпечення Національної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Національна рада). Секретаріат утворено Указом Президента України від 02 квітня 2011 року № 347 для забезпечення діяльності Національної ради. Основним завданням Секретаріату є організаційне, інформаційне, методичне та матеріально-технічне забезпечення Національної ради.

Структура Секретаріату містить посаду секретаря, заступника секретаря, відділ інформаційно-аналітичного забезпечення, методичної роботи, моніторингу та організаційної діяльності з міжнародними інституціями, сектор фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності та головного спеціаліста-юрисконсульта.

Наразі, виконання обов’язків керівника Секретаріату покладено на заступника секретаря – Іщенко Людмилу Антонівну.

Секретаріат Національної тристоронньої соціально – економічної ради є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням, рахунки в органах Державної казначейської служби України. Реєстрацій код у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України 34478150.

Перейти до вмісту