ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Забезпечення доступу до публічної інформації в Секретаріаті Національної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Секретаріат) здійснюється відповідно до Конституції України, Закону України “ Про звернення громадян”, інших підзаконних нормативно – правових актів.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення до Секретаріату, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу:  бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ оф. 331.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання цих  вимог,  повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів  від  дня  його  надходження,  крім  випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Адреса електронної поштової скриньки Cекретаріату для надсилання електронних звернень громадян info@ntser.gov.ua.

Телефони для надання інформації про звернення громадян:  +38 (044)-284-53-70, +38 (097)- 090-09-44.

Особистий прийом громадян керівником Секретаріату здійснюється кожної другої середи місяця, за попереднім записом за телефонами: +38 (044)-284-53-70, +38 (097)- 090-09-44.

ФОРМА

для подання електронних звернень громадян до Секретаріату

Електронне звернення

Поштова адреса Секретаріату бульвар Лесі Українки, 26, оф.331, Київ, Україна, 01133
Електронна адреса  Секретаріату

 

info@ntser.gov.uasecr.ntser@gmail.com
Вид звернення
пропозиція (зауваження), заява (клопотання), скарга
Особисті дані заявника
* Прізвище, імя та по батькові (за наявності)
* Адреса, індекс (Вказати поштову адресу)
* Електронна адреса, на яку може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби звязку (Вказати e-mail, номер телефону тощо)
Контактний телефон (Вказати номер телефону)
Категорія (Герої, ветерани війни та праці, учасники бойових дій, інваліди війни, інваліди тощо)
Соціальний стан (Пенсіонер, підприємець, державний службовець, робітник, селянин, учень, студент, безробітний тощо)

 


Завантажити додаток: Форма звернення

Перейти до вмісту