Розширене засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану Українського союзу промисловців та підприємців

30 січня 2024 року під головуванням Президента Українського союзу промисловців і підприємців, співголови Національної ради від сторони роботодавців Анатолія КІНАХА за участі народних депутатів України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, структурованих об`єднань та організацій підприємців і промисловців, профспілок України, наукових установ, Секретаріату Національної ради, громадських організацій відбулося розширене засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану Українського союзу промисловців та підприємців.

Головуючий проінформував учасників засідання про виконання рішень Антикризового штабу, пріоритетних питань для розгляду протягом першого кварталу 2024 року. Порушив питання щодо необхідності розширення кредитування з метою мобілізації фінансових ресурсів для забезпечення життєдіяльності суспільства та боротьби з російським агресором.

Також були розглянуті недоліки кредитування при реалізації проектів з виробництва високотехнологічної продукції, зокрема у сфері медицини та створення умов для реалізації грошово-кредитної політики в умовах війни. Окремо було наголошено на ситуації з кредитами підприємств, які знаходяться на окупованих територіях.

Перейти до вмісту