Засідання Українсько-литовської ділової ради

15 грудня під головуванням Президента Українського союзу промисловців та підприємців, співголови Національної тристоронньої соціально-економічної ради Анатолія КІНАХА відбулося .
Захід був присвячений залученню литовського бізнесу до проектів реконструкції та будівництва інфраструктури в Україні, поглибленню співпраці ділових кіл, підприємців двох країн.
Про поточні  тенденції та  перспективи українсько-литовського торгово-економічного, промислового, інвестиційного співробітництва говорили керівники Українського союзу промисловців та підприємців Анатолій Кінах та Президент Конфедерації промисловців Литви Відмантас Янулявічус, а також Посли Петро Бешта та Вальдемарас Сарапінас, Почесний консул Литви в Херсонській області Віктор Попов.
У зацікавленій, предметній розмові також взяли участь народні депутати України, представники  місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Секретаріату Національної ради, Асоціації малих міст України, а також ділових кіл України та Литви.
Литовські колеги презентували також свої пропозиції щодо участі підприємців країни у відбудові зруйнованих російським ворогом об’єктів України, зокрема у транспортній сфері, проектуванні та будівництві систем водопостачання та водовідведення, відновлюваної енергії.
Учасники засідання висловили багато пропозицій, які мають лягти в основу подальшої українсько-литовської співпраці.
Перейти до вмісту