25 квітня відбулося засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану Українського союзу промисловців та підприємців

25 квітня 2024 року під головуванням Президента Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), співголови Національної ради від сторони роботодавців Анатолія КІНАХА за участі народних депутатів України, представників профспілок України, Секретаріату Національної ради, представників підприємств хімічної та лакофарбової промисловості відбулося засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану Українського союзу промисловців та підприємців. Основний акцент сфокусовано на ключовій складовій щодо функціонування Всеукраїнської платформи «Зроблено в Україні».

Президент УСПП, співголова Національної ради Анатолій Кінах проінформував учасників засідання про виконання рішень Антикризового штабу, наголосив на важливості забезпечення відновлювального розвитку хімічної промисловості у процесі подолання наслідків війни. Було наголошено на необхідності збільшення виробництва у хімічній та лакофарбовій галузі.

Також розглянули проблеми інвестування у сфері глибокої переробки різних видів сировини, що складає 70-80% експорту країни. Є потреба у комплексних заходах для впровадження нових технологій у виробництві продукції, створення стимулів для імпортозаміщення та заохочення інвестування. Зокрема, необхідна розробка конкретних цільових програм, в основі яких лежить використання природного, науково-технічного, кадрового та наукового потенціалу держави.

Крім того, йшлося про необхідність об’єднання зусиль задля вирішення питання бронювання працівників хімічної і лакофарбової промисловості. За результатами засідання буде підготовлено звернення до Президента України та Уряду щодо проведення моніторингу результатів функціонування Всеукраїнської платформи «Зроблено в Україні», а також інших важливих питань.

 

                 

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту