Круглий стіл «Соціальний діалог як ключовий інструмент впровадження трудових реформ та сприяння відновленню України»

     У рамках Проекту Міжнародної організації праці (International Labour Organization) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що фінансується Урядом Данії, відбувся круглий стіл на тему: «Соціальний діалог як ключовий інструмент впровадження трудових реформ та сприяння відновленню України».
     В офіційній частині обговорення виступили: національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, директор Офісу МОП в Україні Аіда Ліндмайер, голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова, заступник міністра економіки України – Тетяна Бережна, заступник голови СПО роботодавців на національному рівні – Сергій Біленький та перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок на національному рівні – Олександр Шубін.
     Оновлену редакцію Зеленої Книги, презентував старший спеціаліст з питань соціального діалогу та трудового права Лейо Сіббель, він окреслив три можливих сценарії модернізації соціального діалогу в Україні.
     Представники сторін НТСЕР, ТТСЕР, НСПП, центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ, громадськості у процесі модерованої дискусії мали можливість висловитись з питань, які для них є пріоритетними.
     Підсумовуючи результати круглого столу, пані Аіда Ліндмаєр висловила вдячність за співпрацю всім учасникам та запевнила у підтримці та супроводженні фахівцями МОП подальшого процесу реформування соціального діалогу в Україні. 🇺🇦🇨🇭
           
     
Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту