Навчальний візит до Данії «Діалог на ринку праці – данський досвід ведення колективних переговорів»

        

З 18 по 22 березня відбувається навчальний візит до Данії на тему «Діалог на ринку праці – данський досвід ведення колективних переговорів», який організовано Міжнародною організацією праці у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Уряду Данії.

Метою візиту є ознайомлення з особливостями функціонування соціального діалогу у Данії, зокрема:
– ведення колективних переговорів;
– вирішення трудових спорів, практичними підходами реалізації діалогу на ринку праці у відповідності до міжнародних трудових норм та законодавства ЄС.

До складу української делегації ввійшли представники роботодавців, профспілок, Секретаріату НТСЕР, Національної служби посередництва та примирення, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з питань праці, науковці.

Учасники візиту ознайомляться із структурою данського ринку праці, координацією процесу колективних переговорів, відвідають Раду медіації, Трудовий суд та Міністерство праці Данії.

          

Програма візиту охоплює декілька тематичних сесій, на яких учасники розглянуть важливі аспекти ведення колективних переговорів. Серед яких: роль філій та представників профспілок на робочих місцях, переговори та врегулювання спорів на місцевому рівні.

       

Ця навчальна ініціатива є важливим кроком у зміцненні соціального діалогу в Україні.

Сприяючи міжнародному співробітництву та обмінюючись передовим досвідом, МОП та Уряду Данії роблять свій внесок у глобальні зусилля щодо підтримання та забезпечення соціальної справедливості в умовах війни.

 

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту