ООРУ продовжує працювати з МОП в рамках проектів з розбудови мережі корпоративних дитячих просторів

Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) та Український союз промисловців і підприємців продовжує співпрацювати з Міжнародною організацією праці (МОП) в рамках програми «Забезпечення участі жінок у ринку праці через розширення послуг із дошкільної освіти й догляду за дітьми в окремих областях України».

Наразі реалізується другий проект в м.Черкаси на базі філії австрійського підприємства ХІРШ Пороцелль із метою організації безпечного та комфортного дитячого простору.

У зв`язку із великою зацікавленістю з боку територіальних громад та багатьох підприємств, ООРУ звернулося до Міжнародної організації праці з пропозицією розширити масштаб співпраці та одночасно реалізовувати кілька подібних ініціатив.

Детальніше за посиланням:

https://uspp.ua/news/ostanni-novyny/2019/ooru-prodovzhuie-pratsiuvaty-z-mop-v-ramkakh-proektiv-z-rozbudovy-merezhi-korporatyvnykh-dytiachykh-prostoriv

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту