Презентація курсу “Соціальний діалог та трудові відносини”

Сьогодні відбулася презентація курсу «Соціальний діалог та трудові відносини» в онлайн форматі. Курс розроблявся у рамках Проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», Міжнародним тренінговим центром МОП у м. Турин спільно з національним Агентством з питань державної служби України, Вищою школою публічного управління, Секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Даний курс орієнтований на те, щоб державні службовці та зацікавлені особи опанували сучасні принципи, ідеї та цінності ведення соціального діалогу. Курс складається з трьох навчальних модулів.

Модуль 1. Соціальний діалог та трипартизм: вступ. У даному модулі проводиться огляд переваг використання соціального діалогу, визначаються основні поняття, правила та механізми соціального діалогу в Україні.

Модуль 2. Колективні переговори. У цьому модулі розглядається поняття «колективні договори» , їх основні переваги для роботодавців та робітників, а також сприяння Уряду щодо ведення таких переговорів.

Модуль 3. Розвиток навичок досягнення консенсусу для соціального діалогу. Основний акцент зосереджується на застосуванні компетенцій та навичок для ведення соціального діалогу, досягнення компромісу та управління конфліктами, а також описуються переваги та недоліки різних стилів ведення переговорів.

Подальша співпраця у сфері розвитку та становлення соціального діалогу в Україні слугуватиме ефективному впровадженню успішних економічних і соціальних реформ, а також завершенню початих.

Посилання на курс: https://moodle.usg.org.ua/

                           

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту