20 лютого відзначається Всесвітній день соціальної справедливості

26 листопада 2007 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості, і починаючи з 2009 року він відзначається щорічно.У нашій країні день соціальної справедливості відзначається з 2011 року відповідно до Указу Президента України № 1021/2011 від 4 листопада 2011 року.

Соціальна справедливість – одна з найголовніших цінностей суспільства, запорука його стабільності й благополуччя. На жаль, ще й досі соціальна справедливість залишається недосяжною мрією для величезної частини людства.

Всесвітній день соціальної справедливості щороку нагадує нам про необхідність будувати більш справедливі суспільства. Соціальна справедливість означає політику та дії, які створюють рівний доступ до можливостей.

В Україні визначені цілі побудови справедливого суспільства та механізми їх досягнення. Цим активно опікується Національна тристороння соціально-економічна рада, яка є основним нормативно закріпленим  майданчиком для соціального діалогу в трикутнику уряд-роботодавці-профспілки.

Цього року МОП відзначить цю подію серією заходів. Події зберуть спікерів високого рівня з усього світу праці, щоб обговорити, як поставити соціальну справедливість у центр міжнародних, національних і регіональних програм політики.

Доєднатися до події можна за посиланням:
https://live.ilo.org/events/world-day-social-justice-2024-02

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту