Установче засідання робочої групи з підготовки законопроєкту «Про соціальний діалог в Україні»

Про амбітні цілі та плани: відбулося установче засідання робочої групи з підготовки законопроєкту «Про соціальний діалог в Україні»

✅️Сьогодні в залі засідань Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося перше засідання робочої групи з підготовки нової редакції Закону України «Про соціальний діалог в Україні»

З вітальним словом до присутніх звернулися Голова НСПП Дмитро Кухнюк та Генеральний секретар європейського об’єднання роботодавців SGI Europe Валерія Ронцітті.

«Зібралися ми сьогодні для того, щоб розпочати процес перезавантаження соціального діалогу» – зазначив на початку засідання Дмитро Кухнюк. Голова НСПП звернув увагу на склад робочої групи, до якої увійшли представники спільних представницьких органів профспілок і організацій роботодівців та репрезентативних на національному рівні організацій роботодавців та профспілок, провідні експерти та науковці, які займаються питаннями соціального діалогу.

Після виступу Дмитра Кухнюка до учасників засідання з вітальним словом звернулася Валерія Ронцітті зазначивши, що представляє частину делегації європейських соціальних партнерів, які сьогодні прибули з візитом до України, головною метою якого є побудова та розвиток в Україні соціального діалогу і, зокрема, його європейської моделі.

Також Валерія Ронцітті підкреслила, що робота, яку сьогодні розпочинає робоча група є абсолютно необхідною та критично важливою для забезпечення поступового шляху України до членства в ЄС.

Після чого учасники обрали голову та модератора робочої групи, а також обговорили питання затвердження регламенту проведення засідань робочої групи.

Зокрема, одноголосно головою робочої групи обрано Дмитра Кухнюка, модератором – Світлану Запару. Також присутні обговорили організаційні питання щодо наступних засідань та періодичності їх проведення. Наступне засідання робочої групи попередньо заплановано на 10 жовтня.

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту