Вебінар МАЕСРПІ “Широке та інклюзивне зростання”

19 лютого 2024 року працівники Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради взяли участь у вебінарі, організованому Міжнародною асоціацією економічних і соціальних рад та подібних інституцій (МАЕСРПІ) на тему «Широке та інклюзивне зростання» за участю представників та експертів з Ірландії, Перу та Угорщини.

✅ Захід був присвячений архітектурі змін в епоху, яка вимагає непохитної відданості «широкому та інклюзивному зростанню», побудові світу, де процвітання є спільним, а розвиток є справедливим, де кожна політика, кожна ініціатива та кожна співпраця є цінними кроками на шляху до інклюзивної економіки.

✅ Про поточні тенденції та перспективи говорив Президент МАЕСРПІ пан Джон Джейкобс, про багатий досвід Національної економічної та соціальної ради Ірландії, який є маяком інклюзивного зростання протягом п’яти десятиліть, розповів пан Ларрі О’Коннелл з Ірландії. Також досвід Перу представив пан Ренцо Карденас Моралес.

✅ Пан Густав Багер з Угорщини виклав аналіз спільних цілей держав учасниць МАЕСРПІ та глобальну програму сталого розвитку.

✅ Крім того, на вебінарі була представлена стратегічна дорожня карта президентства Кюрасао у МАЕСРПІ, у якій викладено бачення, окреслено курс, який є не тільки справедливим, але й стійким і репрезентативним для різних держав учасниць МАЕСРПІ.

Посилання на сайт МАЕСРПІ:

https://aicesis.org

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту