Засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану Українського союзу промисловців та підприємців

27 грудня за участі представників центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об`єднань та організацій підприємців і промисловців, профспілок України, наукових установ, Секретаріату Національної ради, громадських організацій відбулося розширене засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану Українського союзу промисловців та підриємців.
Президент УСПП, співголова НТСЕР Анатолій Кінах підвів підсумки спільної роботи Антикризового штабу у комунікації з бізнесом, урядом та парламентом. Проінформував учасників про виконані рішення, прийняті за підсумками попередніх засідань.
Також були окреслені основні пріоритети та напрями роботи Антикризового штабу на наступний 2024 рік, у сферах транспортної логістики, будівництва, податково, грошово-кредитної політики та трудового потенціалу.
Окремо було наголошено на тому, що дієвий соціальний діалог має стати запорукою пошуку компромісу між оборонними завданнями та збереженням трудового потенціалу, а також розробки державної політики повернення вимушених мігрантів для подальшої відбудови країни.

Опубліковано
В категорії Новини
Перейти до вмісту