ВАЖЛИВЕ

1.Верховною Радою України прийнято Закон України “Про колективні договори і угоди”, яким внесено зміни до Закону України “Про соціальний діалог в Україні”, зокрема, щодо чисельності Національної тристоронньої соціально – економічної ради. Вказані зміни наберуть чинності через 6 місяців після відміни чи скасування військового стану.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2937-20#Text

2.Розпорядженням від 17.11.2023 № 1046-р Кабінетом Міністрів України було схвалено рекомендації щодо викладення інформації суб’єктами владних повноважень у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття. Ці рекомендації спрямовані на забезпечення доступності сприйняття інформації, що викладається суб’єктами владних повноважень, а також спрямовані на реалізацію положень Конвенції про права осіб з інвалідністю, а також враховують необхідність викладення інформації суб’єктами владних повноважень у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття особами з інвалідністю та особами з порушенням інтелектуального розвитку.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-skhvalennia-rekomendatsii-shchodo-vykladennia-informatsii-subiektamy-vladnykh-povnovazhen-s1046-171123

 

3.Верховна Рада України прийняла за основу законопроект 9432, який надає англійській статус однієї з мов міжнародного спілкування в Україні. Законопроект, серед іншого, визначає державні посади, на яких кандидати зобов’язані володіти англійською мовою, а також унормовує особливості її застосування.

Метою законопроекту № 9432 є підвищення конкурентоспроможності України, зростання її інвестиційної і туристичної привабливості, розширення застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя та створення сприятливих умов для її опанування громадянами України.

https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/42201

Перейти до вмісту